AlterKino.org

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny
"Jeśli robimy swoje, prędzej czy później wywalczymy dla siebie przestrzen do działania" TV Smith _____ DZISIAJ JEST:_Czwartek 2021-06-17_____" Przyjemność bierze się z konsumowania i trwa tylko parę chwil, satysfakcja bierze się z tworzenia i trwa o wiele dłużej..."
ARCHIWUM» Archiwum wpisów
Data: 2014-02-10
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W IV TURNIEJU CKR 2014. Już niedługo pojawi się nasza relacja z imprezy wraz ze zdjęciami. Do tego czasu  zapraszamy do przeczytania relacji ze strony bisztynek24.pl

... Czytaj więcej »

Data: 2013-11-07

Już od tego piątku- 8 listopada nasze stowarzyszenie będzie regularnie spotykać się w sali konferencyjnej CIT w Bisztynku. Otrzymaliśmy już zgodę na piśmie z Urzędu Miejskiego oraz podpisujemy porozumienie między nami a OKiAL. Nasze spotkania odbywać się będą co drugi piątek miesiąca, w godzinach 17.00-20.00.
Z pewnością usprawni to nasze działania. Do tej pory nasze spotkania organizacyjne odbywały się w prywatnym mieszkaniu. Do tego nieregularnie. Nie sprzyjało to rozwojowi naszej org ... Czytaj więcej »

Data: 2013-11-04

W niedzielę (3 listopada) nasze stowarzyszenie miało bardzo ciekawe i twórcze spotkanie z animatorką Moniką Hausman-Pniewską ze stowarzyszenie ESWIP. Zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób możemy wzmocnić nasze stowarzyszenie. Pod lupę wzięliśmy misję CKiAS, słabe i mocne strony naszego stowarzyszenia. Co warto wzmocnić, a co wymaga jeszcze pracy. Zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób chcielibyśmy aby wyglądało Bisztynek Kulturowo za 5 lat.
W spotkaniu wzięło udział 12 osób. Pr ... Czytaj więcej »

Data: 2013-10-29

Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi to bardzo ważny dokument regulujący współpracę pomiędzy oba sektorami- publicznym i pozarządowym. Od 2010 roku samorządy maja obowiązek konsultować je z organizacja ... Czytaj więcej »

Data: 2013-10-28

Od lipca tego roku spora część członków naszego stowarzyszenia uczestniczy w cyklu trzy-weekendowych szkoleń organizowanych przez Spółdzielnię Socjalną Dobra Ekonomia w Bartoszycach. Szkolenia kończą się certyfikatem. W ... Czytaj więcej »

Data: 2013-07-06
Reszelski zespół Ukryta Strona Miasta koncertował wczoraj (5 lipca) w "Pasadenie" w Bisztynku. Koncert nie przyciągnął wielkiej rzeszy fanów muzyki reggae, ale warto było na nim być. Ci, którzy przybyli wieczorem do ... Czytaj więcej »

Data: 2013-06-14

20 czerwca o godz. 17:00 (W GIMNAZJUM W BISZTYNKU)odbędzie się spotkanie na temat zarządzania sportem na poziomie gminy. W 2012 roku mieszkańcy 11 gmin w Polsce (w tym również mieszkaniec Bisztynka) badali, jak lokalne władze działają w tym zakresie - jakie podejmują decyzje, na co wydają pieniądze i jak informują mieszkańc ... Czytaj więcej »


Data: 2013-05-14

- Powodem utworzenia zespołu jest chęć wspierania przedsiębiorczości społecznej jako metody przeciwdziałania bezrobociu i wykluczeniu społecznemu. Zainicjowanie prac zespołu wynika także z potrzeby przygotowania projektu strategii rozwoju ekonomii społecznej w powiecie oraz opracowania propozycji rozwiązań prawno – instytucjonalnych i finansowych- powiedział inaugurując spotkanie Zbigniew Nadolny, członek Zarządu Powiatu. ... Czytaj więcej »


Data: 2013-04-14


Data: 2013-02-26
III Turniej Piłki Halowej Czerwona Kartka dla Rasizmu, już za nami

Drużyna o nazwie "Paczukistan" zwyciężyła w rywalizacji piłkarskiej III Turnieju Piłki Halowej "Czerwona Kartka dla Rasizmu", jaki odbywał się 23 i 24 lutego 2013 w Bisztynku. W turniejowych zmaganiach wystartowało 16 drużyn piłkarskich. Imprezę zorganizowało stowarzyszenie Centrum Kultury i Aktywności Społecznej Bisztynek Kulturowo.

Turniej "Czerwona Kartka dla Rasizmu ... Czytaj więcej »

Załączniki: Obraz 1

Data: 2013-02-25
Już po raz III nasze stowarzyszenie zorganizowało Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Czerwona Kartka dla Rasizmu”.  W tym roku  na boisku pojawiło się 16 drużyn, choć chęć grania wyraziło więcej, niestety ze względów organizacyjnych musieliśmy poprzestać na złotej 16.

... Czytaj więcej »
Załączniki: Obraz 1

Data: 2013-01-12
Stowarzyszenie Bisztynek Kulturowo podsumowuje i planuje

Członkowie i sympatycy stowarzyszenia Centrum Kultury i Aktywności Społecznej Bisztynek Kulturowo spotkali się 11 stycznia 2013 roku aby podsumować działania i zaplanować kolejne. Spotkanie odbyło sie w szatni "Orlika" w Bisztynku. W najbliższym czasie CKiAS zajmie się organizacją III turnieju "Czerwona kartka dla rasizmu".

- Po raz ostatni spotykamy się w tym miejscu - mówiła prezes stowarzyszenia Kami ... Czytaj więcej »


Data: 2013-01-07
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE SPRAWOZDAWCZE STOWARZYSZENIA CENTRUM KULTURY I AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ BISZTYNEK KULTUROWO 11 STYCZNIA 2013 o GODZINIE 17.30- SZATNIA NA ORLIKU.

Podczas spotkania podsumujemy nasze działania od marca 2010 do grudnia 2012. Przedstawimy nasze plany na rok 2013 i zaprosimy was do współpracy. Będziemy mówić także o zbliżającym się III już turnieju "Czerwona Kartka dla Rasizmu". Więc każdy, kto chciałby się włączyć w organizację, a w ten sposób nie tylko pomóc ... Czytaj więcej »

Data: 2013-01-01
Zapraszam wszystkich do utworzenia nowej grupy Fireshow, czyli tańca z ogniem. Organizowane będą również warsztaty dla początkujących. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na podany numer gg: 15745881. Po zebraniu pewnej liczby osób zorganizujemy spotkanie powiadamiające o miejscu i godzinach danych warsztatów.-- Mateusz Serowik

Data: 2012-12-02

14 września 2012 roku w Bisztynku rozpoczął się Obywatelski Monitoring Sportu koordynowany przez Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich. Lokalnym Strażnikiem w naszej gminie jest Kamil Zawadzki-viceprezes stowarzysznia CKiAS Bi ... Czytaj więcej »

Data: 2012-07-02

Serdecznie zapraszamy na cykl 9 spotkań "Skuteczne rodzicielstwo w świecie pełnym zagrożeń". Bardzo fajne video-wykłady prowadzone przez pastora-ojca czwórki dzieci. Jeden wykład to około 30 minut -nie nudzi, nie moralizuje, gada do rzeczy, wie na czym życie polega. "Skuteczne rodzicielstwo..." to zasady opracowane na podstawie Biblii. Świetne przełożenie mądrych treści na prawdziwe życie. Zapraszam nie tylko chrześcijan- zasady przedstawione w tym cyklu może zast ... Czytaj więcej »

1 2 »
KALENDARIUM
-
08-09 LUTEGO 2014


-
01 MARCA 2014

------------
-09 MARCA 2014DZIEŃ KOBIET
-