AlterKino.org

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny
"Jeśli robimy swoje, prędzej czy później wywalczymy dla siebie przestrzen do działania" TV Smith _____ DZISIAJ JEST:_Niedziela 2019-05-26_____" Przyjemność bierze się z konsumowania i trwa tylko parę chwil, satysfakcja bierze się z tworzenia i trwa o wiele dłużej..."
ARCHIWUM» Archiwum wpisów
Data: 2012-06-29
Film z warsztatów prowadzonych przez stowarzyszenie NORA z Bartoszyc będących częścią projektu "Łap ten talent, rozwiń go i podaj dalej" realizowanego z programu Młodzież w Działaniu.

Data: 2012-03-10

10 marca 2012 w gimnazjum publicznym w Bisztynku po raz drugi odbyła się uroczystość z okazji dnia kobiet połączona z ogłoszeniem wyników plebiscytu na Kobiety Roku Gminy i Miasta Bisztynek. Impreza zorganizowana została przez nieformalną grupę mieszkańców Czasoprzestrzeń, Centrum Kultury i Aktywności Społecznej Bisztynek Kulturowo, Klub Kobiet Aktywnych oraz Crazy Mothers. Do organizacji spotkania włączyły się dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież gimnazj ... Czytaj więcej »

Data: 2012-02-02

Podobnie, jak w roku ubiegłym, tak i teraz, nieformalna grupa mieszkańców CZASOPRZESTRZEŃ, organizuje wybór Kobiet Roku Gminy i Miasta Bisztynek. Konkurs odbędzie się na podobnej zasadzie, jak w zeszłym roku- do porozstawianych w całej gminie skrzyneczek m ... Czytaj więcej »

Data: 2011-11-29

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ RĘKODZIEŁA ARTYSTÓW Z NASZEGO MIASTECZKA
Na wystawie zaprezentowana będzie biżuteria w każdym stylu, młodzieżową, elegancka, artystyczna, dla panów . Różnorodne przedmioty sztuki użytkowej, od dzbanków i ... Czytaj więcej »

Data: 2011-09-08

Nasza mała impreza na zakończenie wakacji zgromadziła sporą ilośc dzieci i młodzieży, bo było nas około 30 osób. Poza świetnymi filmami, min z Akademii Filmowych, oglądaliśmy zdjęcia ze wszystkich imprez jakie do tej pory się odbyły (i był przy tym ... Czytaj więcej »

Data: 2011-06-30

We wtorek, w ramach wakacyjnych zajęć dla dzieci, spontanicznie organizowanych przez nasze Centrum odbyło się malowanie chodnika kolorowymi kredami przy ulicy Kajki, a potem, gra w podchody, do której entuzjastycznie włączały się przypadkowo napotkane dzieciaki. Tradycyjnie- podzieleni na dwie drużyny szukaliśmy karteczek z zadaniami, uciekaliśmy przez chaszcze, kryliśmy się po klatkach schodowych, by na koniec, poparzeni przez pokrzywy, z porwanymi portkami, spotkać się pod kościołem aby wy ... Czytaj więcej »

Data: 2011-06-24

W dniach 24-26 czerwca 2011 odbył się w Lidzbarku Warmińskim międzynarodowy zjazd Cittaslow, na który, jako przedstawiciele Bisztynka, pojechało nasze stowarzyszenie. Już w piątek, 24 czerwca występ późnym wieczorem miała grupa ogniomachaczy działająca przy naszym Centrum, znana wszystkim bisztyniakom- AGNI -FIRE. Dali wspaniały występ, co zresztą nie dziwi, gdyż należy do niej bardzo zdolna, kreatywna i pracowita młodzież. Dzień później, już z samego rana zawitali do Lidzbarka artyś ... Czytaj więcej »

Data: 2011-05-29

Zaraz po Dniu Rodziny, w niedzielę, mieliśmy wspaniały wypad do stadniny koni w Bajdytach. Dzięki uprzejmości pani Moniki Waśniewskiej dzieci, młodzież i dorośli działający przy naszym Centrum mogli miło spędzić czas na łonie natury. Główną atrakcją, obok licznych konkursów zorganizowanych przez panią instruktorkę, były oczywiście przejażdżki na koniach. Każdy, kto chciał mógł pojeździć na jednym z dwóch koni, a tak się to wszystkim spodobało, że każdy chciał raz jeszcze- niestety po taki ... Czytaj więcej »

Data: 2011-05-28

Tegoroczne obchody Dni Rodziny odbyły się 28 maja 2011 roku. Imprezy trwały już od rana, gdzie na stadionie w południe zajechały do nas auta z rajdu rodzinnego. Później, aż do godziny 16.30 obywały się na Orliku mecze. Od godziny 16.30 rozpoczęła się impreza, na której wystąpiły nie tylko zespoły wokalne z OKiAL, zespoły taneczne z Rosji, ale także nasze małe rarytasy- "Gwiazdy Warmii"- nasz czirliderski team, krótki skecz przygotowany przez Teatr Niepoprawny Politycznie pt"Coś tu śmierdzi", ... Czytaj więcej »

Data: 2011-05-17

We wtorek, 17 maja odbyła się Eko Akademia. Pierwsze spotkanie odbyło się w gimnazjum i uczestniczyły w nim dwie klasy. Następne, otwarte już dla wszystkich miało miejsce w świetlicy OSP o godzinie 17. Niestety wśród przybyłych na to spotkanie było niewielu dorosłych (pozdr ... Czytaj więcej »

Data: 2011-04-15

Kolejne zajęcia za nami! Tym razem małe czirliderki miały swój pierwszy trening. Jak widać na zdjęciach nasi mali akrobaci są bardzo zdolni i kreatywni. Zajęcia prowadziła Ania Drozdowska.
... Czytaj więcej »

Data: 2011-04-12

12 kwietnia mieliśmy swoje pierwsze zajęcia z dziećmi. Na początku Ania poczyniła pierwsze ustalenia- kto gdzie chce uczęszczać-a chętnych było sporo....Dzieci zapisały się na zajęcia plastyczne, na czirliderki, na naukę gry na gitarze, na perkusji oraz na naukę machania o ... Czytaj więcej »

« 1 2
KALENDARIUM
-
08-09 LUTEGO 2014


-
01 MARCA 2014

------------
-09 MARCA 2014DZIEŃ KOBIET
-