AlterKino.org

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny
"Jeśli robimy swoje, prędzej czy później wywalczymy dla siebie przestrzen do działania" TV Smith _____ DZISIAJ JEST:_Sobota 2021-05-08_____" Przyjemność bierze się z konsumowania i trwa tylko parę chwil, satysfakcja bierze się z tworzenia i trwa o wiele dłużej..."
Główna » 2013 » Październik » 29 » A CZY WASZA ORGANIZACJA KONSULTOWAŁA PROGRAM WSPÓŁPRACY?
4:35 PM
A CZY WASZA ORGANIZACJA KONSULTOWAŁA PROGRAM WSPÓŁPRACY?

Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi to bardzo ważny dokument regulujący współpracę pomiędzy oba sektorami- publicznym i pozarządowym. Od 2010 roku samorządy maja obowiązek konsultować je z organizacjami działającymi na ich terenie. Nasze stowarzyszenie od momentu rejestracji, czyli od maja 2011 dopiero w tym roku odważyło się na wniesienie swoich uwag do Programy Współpracy w gminie Bisztynek.
Konsultacje odbywały się w dniach 18-24 października. Dlaczego dopiero teraz? Dlatego, że najpierw musieliśmy sprawdzić, jak wygląda współpraca z naszym samorządem, doświadczyć, zasmakować, jak mają się różne sprawy. Trudno byłoby wprowadzać zmiany, wnosić propozycje, skoro nie mieliśmy pojęcia z czym to się je. Drugim powodem był brak czasu, aby się przygotować. Wszak jest to ważny dokument, a wnioski do Programu trzeba składać u nas na odpowiednim formularzu, na którym głupot przecież nie wpiszemy.
W tym roku, dzięki pomocy Ani Kuzyk- animatorki działającej przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach udało nam się w terminie złożyć nasze propozycje. Z niecierpliwością czekamy teraz na odpowiedź Urzędu. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zostanę wprowadzone.

KAMA
Kategoria: WIADOMOŚCI Z REGIONU | Wyświetleń: 308 | Dodał: CKIAS | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
KALENDARIUM
-
08-09 LUTEGO 2014


-
01 MARCA 2014

------------
-09 MARCA 2014DZIEŃ KOBIET
-