AlterKino.org

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny
"Jeśli robimy swoje, prędzej czy później wywalczymy dla siebie przestrzen do działania" TV Smith _____ DZISIAJ JEST:_Sobota 2021-05-08_____" Przyjemność bierze się z konsumowania i trwa tylko parę chwil, satysfakcja bierze się z tworzenia i trwa o wiele dłużej..."
Główna » 2013 » Listopad » 4 » SPOTKANIE WEWNĘTRZNE CKIAS Z ANIMATORKĄ
2:05 PM
SPOTKANIE WEWNĘTRZNE CKIAS Z ANIMATORKĄ

W niedzielę (3 listopada) nasze stowarzyszenie miało bardzo ciekawe i twórcze spotkanie z animatorką Moniką Hausman-Pniewską ze stowarzyszenie ESWIP. Zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób możemy wzmocnić nasze stowarzyszenie. Pod lupę wzięliśmy misję CKiAS, słabe i mocne strony naszego stowarzyszenia. Co warto wzmocnić, a co wymaga jeszcze pracy. Zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób chcielibyśmy aby wyglądało Bisztynek Kulturowo za 5 lat.
W spotkaniu wzięło udział 12 osób. Praca z zewnętrznym animatorem okazała się bardzo twórcza. Choć momentami ciężko było nam przebrnąć przez niektóre zadania, to biorąc pod uwagę świeżość naszej grupy i olbrzymią różnorodność osób, praca okazała się bardzo owocna. Na następnym spotkaniu zastanowimy się, co pierwsze weźmiemy "na warsztat" oraz zaczniemy planować pracę nad kolejnymi wartościami naszego stowarzyszenia.
Kategoria: HITY | Wyświetleń: 451 | Dodał: CKIAS | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
KALENDARIUM
-
08-09 LUTEGO 2014


-
01 MARCA 2014

------------
-09 MARCA 2014DZIEŃ KOBIET
-